17:14:12
06 ЧЕРВНЯ У ДРУЖБІ ВІДБУЛАСЬ ГРА НА КУБОК ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

20.04.2024     704     sseerrggeeii
Автор Фото: Не указан

В першому матчі сезону 06 червня ФК «Дружба приймала гостей із Краснопілля – команду «Явір».
Першими рахунок відкрили дружбівці. На 13 хвилині гол забив Роман Кролевецький.
Гості поступово вирівняли гру і заволоділи ініціативою. Однак, до перерви рахунок не змінився (1:0 на користь Дружби).
Після перерви команді «Явір» все ж таки вдалося забити 2 гола підряд, але володарям майданчику таки зрівняли рахунок – відзначився Сергій Бублик з 11-метрового удару.
Вирішальним у матчі гол стався після того, як наш захисник Ігор Сваин зрізав м’яча у власні ворота, тим самим надавши можливість краснопільцям вийти в наступне коло змагань з рахунком 3:2. А ФК «Дружба» тепер очікує участь у Чемпіонаті області з футболу, який розпочнеться приблизно у 20-х числах червня.

06 июня на Кубке по футболу в дружбе прошла игра

В первом матче сезона 06 июня ФК " Дружба " принимала гостей из " Краснопольи " - команда Sycamore
Первый аккаунт открыли друзья. На 13 минутном голе забил Роман Кролевец.
Гости постепенно выравнивали игру и завладели инициативу. Однако до перерыва аккаунт не изменился (1:0 в пользу дружбы).
После перерыва команда Sycamore все-таки успела забить 2 голыми подряд, но лорды курса действительно zrívnâli аккаунт - Сергей Бублик от 11-метрового удара.
Решающий гол произошел после того, как наш защитник Игорь Суэйн разрезал мяч в собственные ворота, тем самым предоставив возможность войти в следующий круг соревнований со счетом 3:2. А Дружба ФК теперь ждет участия в Чемпионате региона по футболу , который начнется примерно в июне 20-х.