22:00:46
Поступились у фіналі

02.05.2024     919     Дружба     Источник
Автор Фото: Не указан
В фіналі Кубку області з футболу, який уперше за часів незалежної України було довірено провести Кролевцю, зійшлися дві кращі команди області минулого та теперішнього року – «Шахтар» з Конотопа та «Локомотив» з Дружби.

Початок гри видався за гравцями команди «Локомотив», які більш упевнено проводили атаки на ворота суперника та намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт «Шахтаря». Але вже ближче до середини тайму конотопчани вирівняли гру та зуміли перевести її до протилежних воріт, що призвело до першого взяття воріт «Локомотива». Після розіграшу кутового, нападник «Шахтаря» у боротьбі з двома захисниками на «другому поверсі» зумів забити красеня – м’яча головою. На цьому збірна Конотопа не зупинилася та створила ще декілька пікантних моментів біля воріт команди з Дружби, але забула про власний захист, тож могла і поплатитися, пропустивши три гострі контратаки «Локомотива», в одній з яких півзахисник Віталій Захарченко мав зрівнювати рахунок, пробиваючи з п’яти метрів по воротах, але на висоті зіграв воротар номінальних господарів Сергій Тітов, відбивши м’яча у карколомному стрибку. За конотопський «Шахтар» грав юнак з міста Кролевця Ілля Пустовойт.

Після перерви гра протікала в тому ж руслі, з великою кількістю одноборств у центрі поля. Пристрасті майже стали переходити межу та в цей час до справи взявся головний суддя матчу Олег Старицький, вчасно показавши декілька попереджень гравцям обох команд. Але переломним моментом матчу, мабуть, став епізод у середині другого тайму, коли після боротьби в центрі поля півзахисник «Шахтаря» виграв свою міні-дуель у захисників «Локомотива», обігравши ще двох опонентів та невідпорно пробив у нижній кут воріт. Воротар був безсилий щось зробити і тільки спостерігав, як смугастий летів у його ворота. 2-0! Гра зроблена?! Але проти цього були гравці з Дружби, які пішли ва-банк та почали постійно загрожувати воротам суперника і нарешті досягли свого. Подарував надію Руслан Острога, який замкнув передачу зі штрафного. 2-1! Здавалося, «Локомотив» дотисне суперника та зможе перевести гру в додатковий тайм, та цього не сталося, пролунав фінальний свисток! Отже, «Шахтар» з Конотопа в третє у своїй історії здобуває Кубок Сумської області з футболу і отримує красень-трофей назавжди. Наша ж команда продовжить боротьбу за звання Чемпіона області