21:45:40 В Ямполі судили водія, який, не маючи водійського посвідчення, зміг тричі за п’ять днів попастись поліцейським п’яним за кермом
15.02.2026 638 sseerrggeeii
В Ямполі судили водія, який, не маючи водійського посвідчення, зміг тричі за п’ять днів попастись поліцейським п’яним за кермом
Водій ВАЗ 2107 вперше попався поліцейським 16 листопада, коли керував автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння по бульвару Ювілейному. Огляд на місці виявив у чоловіка 0,87 проміле алкоголю в крові.
18 листопада цей же водій був зупинений поліцейськими по вулиці Спасо-Преображенська. На цей раз він взагалі відмовився проходити огляд на стан сп’яніння, що само собою є порушенням.
Втретє водій потрапив у поле зору патрульних 21 листопада вже в селі Орлівка. Як і попереднього разу, він мав ознаки алкогольного сп’яніння, але відмовився від проходження відповідного огляду.
Пікантності цій серії правопорушень додає той факт, що цей водій ніколи не отримував водійського посвідчення.
|
Смотрите также
|
| Мне нравится 0 Распечатать |
| Всего комментариев: 0 | |
