Відбувся матч ХК «Дружба» та «Північ» ХК «Шостка» з рахунком 2:0

27.04.2024     406     sseerrggeeii
Автор Фото: Не указан

Сила – в «Дружбі»!
Сьогодні ХК «Дружба» в принциповому матчі переміг лідера групи «Північ» ХК «Шостка» з рахунком 2:0!

Сказати що це був матч, на який з нетерпінням чекали і дружбяни, і шосткинці – значить не сказати нічого. В останніх поєдинках обидві команди показували чудову гру і недарма очолили турнірну таблицю в своїй групі. Шосткинці посідали перше місце з 12 очками, дружбяни друге - з 10.

До Дружби чудовим морозним ранком з’їхалося багато вболівальників. І їх очікування на безкомпромісний поєдинок – збулися!

Перший період, не дивлячись на супер зусилля кожного з гравців обох команд забити шайбу - завершився внічию. У другому періоді дружбянин Деніс Клімов забив воротареві «Шостки» довгоочікувану шайбу!

На кожному клаптику льодового майданчика точилася справжня льодова битва за перемогу! В третьому періоді нападаючий ХК «Дружба» Крістіан Молнар забив переможну шайбу у ворота «Шостки» - 2:0!

Після завершення матчу кращих хокеїстів привітали і вручили їм ціннні подарунки від народного депутата України лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача, соратники по ПП «НАШ КРАЙ» мер міста Дружба Євген Харитонов, керівник фракції партії «НАШ КРАЙ» в Сумській обласній раді Валентин Добров.

Олексій Котляров, депутат Сумської обласної ради, керівник Шосткинської районної організаціїї ПП «НАШ КРАЙ», вручаючи цінний подарунок наймолодшому спортсмену , хокеїсту «Дружби» Мар’янові Молнару побажав подальших успіхів та досягнень, а усім присутнім -  тільки мирних поєдинків та мирного неба над головою!