Увага! Затверджено новий Реєстр РРО. Реєстр представлено у вигляді таблиці, що складається з двох частин: перша – містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах державної податкової служби; друга – містить перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.
Відповідно до п. 1 ст. 1 Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.12 року № 5203 адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 1 січня 2015 року до Податкового кодексу України були внесені зміни щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Нагадуємо, що у разі участі фізичної особи – підприємця у добровільній системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, ЄСВ встановлюється у розмірі:
ДФС України повідомляє, що з 30 жовтня у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» впроваджено новий інноваційний розділ «Інтерактивна мапа» за напрямами «Митна справа» та «Єдиний соціальний внесок», який працює за принципом «Крок за кроком».
ДФСУ у листі від 27.10.2015 р. №3947/7/99-99-17-13-01-17 зазначила: якщо підприємством за період з 1 вересня 2015 року нараховано ЄСВ виходячи з мінімальної зарплати, що становила 1 218 грн, потрібно здійснити донарахування єдиного внеску виходячи з мінімальної заробітної плати, що становить з 1 вересня 2015 року 1 378 гривень.
Зареєстровано проект Закону №3350 "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо диференціації розмірів штрафів).
Нагадуємо, що базою нарахування ЄСВ для фізосіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншого за розмір мінімального страхового внеску.
ДФСУ у листі від 22.10.2015 р. №22297/6/99-99-17-03-03-15 нагадує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку.